Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDANÝ! Rodinný dom Lúčnica nad Žitavou - Martinová

Pokojné bývanie v rodinnom dome s veľkým 16á pozemkom.

Popis nehnuteľnosti

Ak hľadáte rodinný dom, ktorý si môžete prerobiť podľa svojich predstáv, čítajte ďalej. Dom je vhodný či už na trvalé bývanie alebo ako chalupa. Je postavený z pálenej a nepálenej tehly, štvorec, ktorý sa skladá z 3 izieb, chodby a technickej miestnosti/špajze, odkiaľ je výstup na povalu. Daná miestnosť môže slúžiť aj ako kúpeľňa. Dom je bez kúpeľni a WC – nutnosť vytvoriť.

Dom bol skolaudovaný v roku 1954 a je v pôvodnom zachovalom stave. Jedna izba má vymenené okno za plastové, zvyšok sú pôvodné drevené.

Jeho výhody sú:
+ 3 priestranné izby
+ pokojná lokalita
+ krásny veľký pozemok (1630m2) široký 30m a dlhý 57m
+ garáž s jamou
+ letná kuchynka aj s kúpeľňou
+ cena 53 000 eur

V dome je natiahnutá elektrina a plyn. Kúrenie je riešené formou gamatiek. Obecná voda a kanalizácia sú pred pozemkom. V dome nie je kúpeľňa a WC, dá sa vybudovať z technickej miestnosti/špajze.

 

CENA NEHNUTEĽNOSTI JE: 53 000 EUR

Fotogaléria

Pôdorys

podorys

Do domu sa vchádza cez sklenené átrium. Prejdete do chodby, z ktorej sa môžete dostať do technickej miestnosti/špajze, ktorá môže neskôr slúžiť aj ako kúpeľňa a WC. Z chodby sa tiež prechádza do jednej nepriechodnej izby, druhej priechodne, cez ktorú sa dostanete do tretej izby.

podorys1

Miestnosti sú priestranné a veľké.

Lokalita

vrable

Obec Lúčnica nad Žitavou, časť Martinová je vzdialená od Vrábeľ, kde nájdete všetku občiansku vybavenosť 6km, kúpalisko Podhájska je len 15km. Nitra je vzdialená 25km, Nové Zámky 30km a Levice 34km.

podhajska

Darček

Pri kúpe tohto domu vám darujem aj knihu pre deti Natálkine dobrodružstvá s podpisom a osobným venovaním od autora.

2

Ak sa vám nehnuteľnosť páči, pokojne ma kontaktujte.

 

Stanislav Repaský

0944 097 132

s.repasky@directreal.sk

10

 Viac o nehnuteľnosti nájdete tu

Stanislav Repaský

Vo svojom živote sa riadim heslom, že človek by mal robiť to, čo ho baví. Iba tak dokáže podať najlepší výkon, byť šťastný a robiť radosť aj druhým.

Mám dve vášne:

Prácu  makléra             a             Písanie kníh

Prácu makléra milujem hlavne preto, že v nej môžem uplatňovať svoju kreativitu. Realitný predaj sa stále posúva vpred a aby v ňom bol človek úspešný, musí vymýšľať stále nové formy propagácie seba, ale hlavne svojich ponúk.

Špecializujem sa na lokalitu Vráble.

Tu som sa narodil, vyrastal a žijem tu celý svoj život. Svoje mesto dobre poznám a poznám aj lokálny trh, preto je pre mňa jednoduchšie ako pre iných určiť najvyššiu cenu, za ktorú sa nehnuteľnosť dokáže predať.

Do realít som vstúpil v roku 2012, v spoločnosti Directreal som pôsobil ako maklér 1,5 roka, potom som si dal prestávku a v roku 2019 som sa vrátil obohatený o skúsenosti aj z iných pracovných sektorov, ktoré môžem teraz uplatňovať pri svojej práci. Pôsobil som napr. v banke, nábytkárstve, v kníhkupectve – kde som preštudoval množstvo poučnej literatúry. Vydal som knihu pre deti Natálkine dobrodružstvá, kde som využil svoju kreativitu.Znovu pracujem pod spoločnosťou Directreal, pretože je to celoslovenská realitná kancelária na profesionálnej úrovni a riadi sa tým, čím aj ja. Spokojnosť klienta je vždy na prvom mieste.

  A ako ma charakterizujú moji klienti? Aké najčastejšie slová nájdete v referenciách na mňa?

  1. Profesionál
  2. Veľmi ochotný
  3. Bezproblémová spolupráca
  4. Zodpovedný
  5. Odporúčam

Viac informácii o mojej osobe nájdete v sekcii o mne

stanislav-repasky---auto

  


Stanislav Repaský

Kontaktný formulár