O mne


 

Vo svojom živote sa riadim heslom, že človek by mal robiť to, čo ho baví. Iba tak dokáže podať najlepší výkon, byť šťastný a robiť radosť aj druhým.

Mám dve vášne:

Prácu  makléra             a             Písanie kníh

Prácu makléra milujem hlavne preto, že v nej môžem uplatňovať svoju kreativitu. Realitný predaj sa stále posúva vpred a aby v ňom bol človek úspešný, musí vymýšľať stále nové formy propagácie seba, ale hlavne svojich ponúk.

Špecializujem sa na lokalitu Vráble.

Tu som sa narodil, vyrastal a žijem tu celý svoj život. Svoje mesto dobre poznám a poznám aj lokálny trh, preto je pre mňa jednoduchšie ako pre iných určiť najvyššiu cenu, za ktorú sa nehnuteľnosť dokáže predať.

Do realít som vstúpil v roku 2012, v spoločnosti Directreal som pôsobil ako maklér 1,5 roka, potom som si dal prestávku a v roku 2019 som sa vrátil obohatený o skúsenosti aj z iných pracovných sektorov, ktoré môžem teraz uplatňovať pri svojej práci. Pôsobil som napr. v banke, nábytkárstve, v kníhkupectve – kde som preštudoval množstvo poučnej literatúry. Vydal som knihu pre deti Natálkine dobrodružstvá, kde som využil svoju kreativitu.Znovu pracujem pod spoločnosťou Directreal, pretože je to celoslovenská realitná kancelária na profesionálnej úrovni a riadi sa tým, čím aj ja. Spokojnosť klienta je vždy na prvom mieste.

Píšem knihy

Pre napísanie knihy je potrebná trpezlivosť, húževnatosť, kreativita a originálnosť. Preto, aby ste svoju knihu dostali do najlepšieho vydavateľstva detských kníh, Albatros, sú tiež potrebné obchodné zručnosti.

Prečo to sem píšem?

Pretože práve tieto vlastnosti, sú podľa mňa potrebné aj pre predanie nehnuteľnosti.

A nakoniec:

Pre svojich klientov sa vždy snažím urobiť viac. Každý ďalší obchod sa snažím propagovať a spracovať lepšie, aby som sa stále posúval vpred.

Čo robím napríklad navyše?

Po každom predaji dám svojim klientom malý darček a najnovšie som pre svojich klientov vybavil po úspešnom zrealizovaní obchodu cez moju osobu 10 % zľavu v predajni nábytku vo Vrábľoch - Unibyt.

Sú to maličkosti? ÁNO! Ale práve maličkosti nás odlišujú, robia šťastnými a spokojnými.

Pre svojich klientov sa snažím odviesť tú najlepšiu prácu, pretože spokojnosť klienta je u mňa na prvom mieste. Verím, že človek ktorý ma pozná alebo cezo mňa uskutočnil niekedy predaj či kúpu nehnuteľnosti, môže tieto slová potvrdiť. Potvrdzujú ich aj desiatky referencií na moju osobu, za ktoré som nesmierne vďačný.

A ako ma charakterizujú moji klienti? Aké najčastejšie slová nájdete v referenciách na mňa?

  1. Profesionál
  2. Veľmi ochotný
  3. Bezproblémová spolupráca
  4. Zodpovedný
  5. Odporúčam

Vybrané hodnotenia nájdete v sekcii Referencie, všetky nájdete na stránke spoločnosti Directreal: https://www.directreal.sk/stanislav-repasky

dr_exkluziv_fb_lokalita_repasky1

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve.

 

 

24
hodín denne
7
dní v týždni
100%
nasadenie
Stanislav Repaský

Prečo práve so mnou?


ZADARMO


Skôr než sa rozhodnete predávať, ponúkam vám úvodnú konzultáciu zadarmo. Najskôr vypracujem podrobnú tržnú analýzu a navrhnem vám stratégiu predaja. Všetko zadarmo.

PROFESIONALITA


Učím sa od najlepších v spoločnosti Directreal.
Používam moderné technológie a cielený marketing, aby sa vaša nehnuteľnosť predala za čo najvyššiu cenu.

VYZNÁM SA


Tam kde pracujem, tam sa aj vyznám. Narodil som sa tu, študoval som tu,
bývam tu,
POZNÁM TO TU.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Stiahnite si zadarmo

8 krokov ako predať vašu nehnuteľnosť

spracovaním osobných údajov