Výber realizovaných predajov

PREDANÉ ZA 2 DNI – SLNEČNÁ GARSÓNKA, NITRA, 57 500EUR, NEHNUTEĽNOSŤ NEŠLA ANI DO PONUKY.

Byt bol po kompletnej rekonštrukcii a nachádzal sa v Nitre, na Chrenovej. Predával sa aj so zariadením.

Byt sa predal za 2 dni za sumu 57 500 eur (rok 2020) Nehnuteľnosť nešla ani do ponuky, zobrala ju klientka, ktorej som hľadal garsónku.

PREDANÉ ZA 5 DNÍ – EXKLUZÍVNA PONUKA – 1-IZBOVÝ BYT, LÚKY, VRÁBLE, 36M2

1-izbový byt sa nachádzal v nezeteplenej bytovke vo Vrábľoch, blízko obchodného domu Tesco. Bol po čiastočnej rekonštrukcii.

Majiteľka byt predávala cez inú realitnú kanceláriu mesiac, neúspešne. Dohodli sme sa na exkluzívnej zmluve – výhradný predaj cez moju osobu. Spustil som propagáciu, označenie nehnuteĽnosti BANNEROM, inzerciu na realitných portáloch, sociálne siete. Do 3 dní sme mali 5 obhliadok, jeden zo záujemcov dal ponuku, ktorú sme prijali.

Byt sa predal za inzertnú sumu 46 000 eur (rok 2020)

PREDAJ Z PRVEJ OBHLIADKY – EXKLUZÍVNA PONUKA – 3-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU OBÝVAČKOU A MUROVANOU KÚPEĽŇOU, 67M2

3-izbobý byt bol po čiastočnej rekonštrukcii, na prízemí a bez balkóna. .

S majiteľmi sme určili predajnú cenu, spravili pekné fotky. Ponuku som spropagoval tak ako vždy na všetkých realitných portáloch, v novinách na sociálnych sieťach.

Hneď sme mali záujemcu, ktorý chcel riešiť kúpu hypotekárnym úverom. Aby sme mali istotu, že všetko prebehne v poriadku, kupujúci sa stretol s mojím finančným špecialistom, a po potvrdení, že všetko prejde, sme zrealizovali predaj.

Byt sa predal za inzertnú sumu 76 000 eur (rok 2019)

PREDANÉ – EXKLUZÍVNA PONUKA, VEĽKÝ 2-IZBOVÝ BYT, VRÁBLE, PO ČIASTOČNEJ REKONŠTRUKCII

2-izbový byt bol čiastočne prerobený, mal nové rozvody vody a kúrenia, vlastné plynové kúrenie. Bol na prízemí, bez balkóna, blízko hlavnej cesty.

Propagovaný bol na všetkých realitných portáloch, v novinách, na nástenke, a na sociálnych sieťach. Označený bol taktiež bannerom.

Kupujúcu sme zohnali vďaka tomu, že bývam a pôsobím vo Vrárbľoch. Bola to moja známa.

Byt sa predal za sumu 63 000 eur (rok 2019)

PREDANÝ ZA 1 MESIAC – EXKLUZÍVNY 1-IZBOVÝ BYT, MODERNÁ ZREKONŠTRUKCIA, VRÁBLE, LÚKY, 48 000 EUR

Celková výmera bytu bola 36m2. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou, mal plastové okná, prerobenú kúpeľňu so sprchovacím kútom, stierky, dlažbu na chodbe, v kúpeľni a v kuchyni, plávajúcu podlahu v izbe. Do bytu sa vstupovalo cez bezpečnostné dvere. Menené boli aj rozvody elektriny. Bytový dom bol zateplený.

Pani majiteľka mi od začiatku dôverovala, nastavili sme najvyššiu možnú cenu. Byt sa inzeroval na realitných portáloch, spustil som aj propagáciu cez facebook. Za jeden mesiac sme mali množstvo obhliadok. Byt sa predal za sumu 48 000 eur (rok 2019).

PREDANÉ – KRÁSNY 4 IZBOVÝ BYT, VRÁBLE, LÚKY, NEPRIECHODNÁ OBÝVAČKA A IZBY.

4-izbový byt mal rozlohu 84m2 a nachádzal sa na prízemí. Prešiel kompletnou rekonštrukciou, mal plastové okná, plávajúce podlahy v izbách, dlažbu na chodbe, v predsieni, v kúpeľni, WC a v kuchyni. Murované jadro, stierky na stenách.

Predával sa trochu dlhšie, cenu sme nastavili vyššie, sledovaním štatistík sme ju postupne upravovali, no aj tak bola finálna čiastka výborná.

Pri predaji bol využitý aj banner a virtuálna prehliadka.

Predajná cena bola 87 000 eur (rok 2019)

PREDANÉ ZA TÝŽDEŇ – KUPUJÚCA Z MOJEJ DATABÁZY – VEĽKÝ 3-IZBOVÝ BYT, KTORÝ SI MOHLI KLIENTI PREROBIŤ PODĽA VLASTNÝCH PREDSTÁV

3-izbový byt bol v pôvodnom stave. Nachádzal sa na 3ťom poschodí bez výťahu a predal sa za sumu 72 900 eur (rok 2019).

Majitelia ho nevedeli predať cez iné realitné kancelárie celý rok. Pri mojej prvej obhliadke sme s majiteľmi nastavili tú správnu cenu, ponúkol som ho klientom z mojej databázy a predali sme ho za týždeň.

PREDANÉ – 1-IZBOVÝ BYT, VRÁBLE, PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII, 36M2

1 izbový byt sa nachádzal vo Vrábľoch na sídlisku Lúky. Prešiel kompletnou rekonštrukciou, mal plastové okná, prerobenú kúpeľňu so sprchovacím kútom, stierky, dlažbu na chodbe a v kúpeľni, plávajúcu podlahu v kuchyni a v izbe.

Predajná suma bola 50 000 eur (rok 2020)

Compare listings

Compare