Referencie

Chcem sa Vám poďakovať za spoluprácu, ktorá bola naozaj na vysokej profesionálnej úrovni. Vaše fotografie boli spracovane na vysokej úrovni, tým ste zaujali široké spektrum potencionálnych klientov. Za nás ako predávajúcich ,ste urobili kus výbornej roboty. Boli sme s Vašimi službami aj komunikáciou spokojný. Určite Vás opäť oslovím pri ďalších projektoch s nehnuteľnosťami. Zatiaľ ďakujem.
František Kovács
Pán Repaský, čo sa týka spolupráce s vami, sme naozaj veľmi spokojní. Ste ochotný, príjemný človek, dobre sa s vami komunikovalo a v konečnom dôsledku ste nám veľmi pomohol s našim bývaním. Ani sa nám nesnívalo, že sa to takto rýchlo a hlavne k našej spokojnosti vyrieši. Môžem vás len a len odporúčať.
Ing. Katarína Brožová
Dobrá deň, pán Repaský, chcel by som vám poďakovať za bezproblémovú spoluprácu pri predaji nehnuteľnosti. Som vysoko spokojný s prístupom konkrétne vašej osoby pri vybavovaní všetkých náležitostí týkajúcich sa predaja nehnuteľnosti v Nitre. Spolupráca bola vynikajúca a bezproblémová, skutočne ste ma odbremenili od veľa vybavovaní spojených s týmto predajom a tým ste mi ušetrili kopec času. Dobudúcna pri predaji alebo prenájme nehnuteľnosti budem znovu počítať s vašou pomocou a všetkým záujemcom vás vrelo odporúčam. Ešte raz veľmi pekne ďakujem za spoluprácu a želám veľa úspechov pri ďalšej činnosti.
Ing. Peter Ťapušík, predaj garsónky, Nitra
Chcela by som vysloviť veľké poďakovanie pánovi Repaskému za pomoc pri predaji môjho bytu. Po skúsenostiach s inými realitnými maklérmi som neváhala po pár stretnutiach s ním mu zveriť moju nehnuteľnosť exkluzívne. Spolupracovať s pánom Repaským bolo pre mňa potešením, keďže som nemala čas sa venovať osobne predaju, mohla som sa na neho úplne spoľahnúť. Pán Repaský robí svoju prácu veľmi profesionálne a preto ho neváham ďalej odporúčať.
Mária Kozárová
Pán Repaský, chcel by som sa Vám poďakovať za perfektný servis pri oboch transakciách (Kúpa 4 izbového bytu, Vráble; Predaj 3 izbového bytu, Vráble). Bolo to profesionálne a na úrovni. Keď budem v budúcnosti niečo v tejto oblasti potrebovať, určite sa na Vás obrátim a kľudne Vás odporučím aj svojim známym.
Ing. Miroslav Krčmár
O predaj našej nehnuteľnosti sa staral realitný maklér p. Repaský. S jeho prácou sme boli veľmi spokojní, bol vždy ochotný, milý promptný a rýchly. Jeho prácu môžeme len ďalej odporúčať ostatným ľuďom, ktorí budú riešiť predaj alebo kúpu nehnuteľnosti.
Miloš Tóth
Pán Repaský, ďakujem Vám za Vaše služby. Všetko prebehlo na profesionálnej úrovni a ja som bol, samozrejme, spokojný. Určite Vás budem odporúčať aj mojim známym. Teším sa na prípadnú ďalšiu spoluprácu v budúcnosti.
Ing. Martin Husár
So službami vašej realitnej kancelárie, konkrétne s maklérom pánom Repaským som bola veľmi spokojná. Spolupráca prebiehala jasne a hladko. Komunikácia bola promptná a rýchla, prístup bol profesionálny, zodpovedný, zorganizovaný. Do budúcna budem vašu realitnú kanceláriu odporúčať.
Mgr. Silvia Sádovská

Mohlo by Vás zaujímať

Vráble, korona a ceny nehnuteľností

Zvažujete predať nehnuteľnosť vo Vrábľoch a okolí a neviete, či je na...
Continue reading

Predaj 1 izbového bytu za 5 dní, následná kúpa druhého.

Pani majiteľka ma kontaktovala na základe nástenky, ktorú videla v mojom meste, vo...
Continue reading

Compare listings

Compare