5/5
So službami vašej realitnej kancelárie, konkrétne s maklérom pánom Repaským som bola veľmi spokojná. Spolupráca prebiehala jasne a hladko. Komunikácia bola promptná a rýchla, prístup bol profesionálny, zodpovedný, zorganizovaný. Do budúcna budem vašu realitnú kanceláriu odporúčať.
Mgr. Silvia Sádovská
Pán Repaský, ďakujem Vám za Vaše služby. Všetko prebehlo na profesionálnej úrovni a ja som bol, samozrejme, spokojný. Určite Vás budem odporúčať aj mojim známym. Teším sa na prípadnú ďalšiu spoluprácu v budúcnosti.
Ing. Martin Husár
O predaj našej nehnuteľnosti sa staral realitný maklér p. Repaský. S jeho prácou sme boli veľmi spokojní, bol vždy ochotný, milý promptný a rýchly. Jeho prácu môžeme len ďalej odporúčať ostatným ľuďom, ktorí budú riešiť predaj alebo kúpu nehnuteľnosti.
Miloš Tóth
Pán Repaský, chcel by som sa Vám poďakovať za perfektný servis pri oboch transakciách (Kúpa 4 izbového bytu, Vráble; Predaj 3 izbového bytu, Vráble). Bolo to profesionálne a na úrovni. Keď budem v budúcnosti niečo v tejto oblasti potrebovať, určite sa na Vás obrátim a kľudne Vás odporučím aj svojim známym.
Ing. Miroslav Krčmár
Chcela by som vysloviť veľké poďakovanie pánovi Repaskému za pomoc pri predaji môjho bytu. Po skúsenostiach s inými realitnými maklérmi som neváhala po pár stretnutiach s ním mu zveriť moju nehnuteľnosť exkluzívne. Spolupracovať s pánom Repaským bolo pre mňa potešením, keďže som nemala čas sa venovať osobne predaju, mohla som sa na neho úplne spoľahnúť. Pán Repaský robí svoju prácu veľmi profesionálne a preto ho neváham ďalej odporúčať.
Mária Kozárová
Dobrá deň, pán Repaský, chcel by som vám poďakovať za bezproblémovú spoluprácu pri predaji nehnuteľnosti. Som vysoko spokojný s prístupom konkrétne vašej osoby pri vybavovaní všetkých náležitostí týkajúcich sa predaja nehnuteľnosti v Nitre. Spolupráca bola vynikajúca a bezproblémová, skutočne ste ma odbremenili od veľa vybavovaní spojených s týmto predajom a tým ste mi ušetrili kopec času. Dobudúcna pri predaji alebo prenájme nehnuteľnosti budem znovu počítať s vašou pomocou a všetkým záujemcom vás vrelo odporúčam. Ešte raz veľmi pekne ďakujem za spoluprácu a želám veľa úspechov pri ďalšej činnosti.
Ing. Peter Ťapušík, predaj garsónky, Nitra
Pán Repaský, čo sa týka spolupráce s vami, sme naozaj veľmi spokojní. Ste ochotný, príjemný človek, dobre sa s vami komunikovalo a v konečnom dôsledku ste nám veľmi pomohol s našim bývaním. Ani sa nám nesnívalo, že sa to takto rýchlo a hlavne k našej spokojnosti vyrieši. Môžem vás len a len odporúčať.
Ing. Katarína Brožová
Chcem sa Vám poďakovať za spoluprácu, ktorá bola naozaj na vysokej profesionálnej úrovni. Vaše fotografie boli spracovane na vysokej úrovni, tým ste zaujali široké spektrum potencionálnych klientov. Za nás ako predávajúcich ,ste urobili kus výbornej roboty. Boli sme s Vašimi službami aj komunikáciou spokojný. Určite Vás opäť oslovím pri ďalších projektoch s nehnuteľnosťami. Zatiaľ ďakujem.
František Kovács

O mne

Vo svojom živote sa riadim heslom, že človek by mal robiť to, čo ho baví. Iba tak dokáže podať najlepší výkon, byť šťastný a robiť radosť aj druhým.

Mám dve vášne:

Prácu  makléra a Písanie kníh

Prácu makléra milujem hlavne preto, že v nej môžem uplatňovať svoju kreativitu. Realitný predaj sa stále posúva vpred a aby v ňom bol človek úspešný, musí vymýšľať stále nové formy propagácie seba, ale hlavne svojich ponúk.

Špecializujem sa na lokalitu Vráble.

Tu som sa narodil, vyrastal a žijem tu celý svoj život. Svoje mesto dobre poznám a poznám aj lokálny trh, preto je pre mňa jednoduchšie ako pre iných určiť najvyššiu cenu, za ktorú sa nehnuteľnosť dokáže predať.

Do realít som vstúpil v roku 2012, v spoločnosti Directreal som pôsobil ako maklér 1,5 roka, potom som si dal prestávku a v roku 2019 som sa vrátil obohatený o skúsenosti aj z iných pracovných sektorov, ktoré môžem teraz uplatňovať pri svojej práci. Pôsobil som napr. v banke, nábytkárstve, v kníhkupectve – kde som preštudoval množstvo poučnej literatúry. Vydal som knihu pre deti Natálkine dobrodružstvá, kde som využil svoju kreativitu.Znovu pracujem pod spoločnosťou Directreal, pretože je to celoslovenská realitná kancelária na profesionálnej úrovni a riadi sa tým, čím aj ja. Spokojnosť klienta je vždy na prvom mieste.

Píšem knihy

Pre napísanie knihy je potrebná trpezlivosť, húževnatosť, kreativita a originálnosť. Preto, aby ste svoju knihu dostali do najlepšieho vydavateľstva detských kníh, Albatros, sú tiež potrebné obchodné zručnosti.

Prečo to sem píšem?

Pretože práve tieto vlastnosti, sú podľa mňa potrebné aj pre predanie nehnuteľnosti.

A nakoniec:

Pre svojich klientov sa vždy snažím urobiť viac. Každý ďalší obchod sa snažím propagovať a spracovať lepšie, aby som sa stále posúval vpred.

Čo robím napríklad navyše?

Po každom predaji dám svojim klientom malý darček a najnovšie som pre svojich klientov vybavil po úspešnom zrealizovaní obchodu cez moju osobu 10 % zľavu v predajni nábytku vo Vrábľoch – Unibyt.

Sú to maličkosti? ÁNO! Ale práve maličkosti nás odlišujú, robia šťastnými a spokojnými.

Pre svojich klientov sa snažím odviesť tú najlepšiu prácu, pretože spokojnosť klienta je u mňa na prvom mieste. Verím, že človek ktorý ma pozná alebo cezo mňa uskutočnil niekedy predaj či kúpu nehnuteľnosti, môže tieto slová potvrdiť. Potvrdzujú ich aj desiatky referencií na moju osobu, za ktoré som nesmierne vďačný.

A ako ma charakterizujú moji klienti? Aké najčastejšie slová nájdete v referenciách na mňa?

Vybrané hodnotenia nájdete v sekcii Referencie, všetky nájdete na stránke spoločnosti Directreal: https://www.directreal.sk/stanislav-repasky

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve.

Compare listings

Compare